Profesores/as

 

El motor de la Escuela

  •  Equipo directivo

    • Directora  Leire Zarra
    • Jefa de estudios  Lourdes Albisu
    • Secretaria  Miren Larumbe
  •  Gestión administrativa

    • Responsable gestión adm.  Belen Garriz
  •  Coordinadores/as

    • Olibet (Haur Hezkuntza)  Mila Saizar
    • Olibet (Haur eta Lehen Hezkuntza)  Danel Larrainzar
    • Biteri (HH5urte eta LH 1. zikloa)  Ane Viejo
        Amaia Etxebeste
    • Biteri (LH 2. zikloa)  Maider Berrondo
        Olatz Bengoetxea
    • Biteri (LH 3. zikloa)  Jaione Sagarzazu
        Beatriz Muñoz
  •  Tutores/as

    • Educación Infantil
    • HH 1 (2 urte)  “A” Begoña Longo
       “B” Koruko Zinkunegi
       “M” Mª Carmen de la Cal
    • HH 2-1 (3 urte)  “A” Maite Lizaso
       “B” Nagore Isasa/Izaskun Labat
       “M” Mertxe Aranzabal/Nerea Gamino
    • HH 2-2 (4 urte)  “A” Naiara Gorostidi
       “B” Itziar galardi
       “M” Eider Bereau
    • HH 2-3 (5 urte)  “A” Elena Jimenez
       “B” Estibalitz Elgorriaga
       “M” Luisa Elizalde
    • Educación Primaria
    • LH 1  “A” Eli Castro
       “B” Ane Viejo
       “M” Isabel Pintado
    • LH 2  “A” Mari José Silió
       “B” Asun Alonso
       “M” Maider Armendariz
    • LH 3  “A” Rosa Astiazaran
       “B” Arantxa Goienetxea
       “Idoia Yanguas
    • LH 4  “A” Ziortza Beraza
       “B” Maider Berrondo
       “M” Amaia Jauregi
    • LH 5  “A” Mari Paz Alonso
       “B” Estitxu Pinatxo
       “M” Arantza Gereta
    • LH 6  “A” Iñigo Kabue
       “B” Jaione Sagarzazu
       “M” Aitor Macias
  •  Otro profesorado

    • Apoyo Ed. Infantil  Imanol Mateo
        Mila Saizar
    • Educación Física  Itziar Aldezabal
        Iraultza Garmendia
        Martin Valencia
    • Inglés  Marilen Guembe
        Maite Arkauz
       Maribi Cormenzana
    • Música  Amaia Etxebeste
        Estitxu Pinatxo
    • Religión  Ana Belen Fernandez
    • Nuevas Tecnologías  Beatriz Muñoz
        Danel Larrainzar
    • Comedor  Leire del Prado
    • Transporte  Miren Larumbe
    • Servicio de Apoyo
    • Consultoría  Nagore De la Maza
    • Pedagogía Terapéutica  Olatz Bengoetxea
       Koro Garcia
       Alaitz Iglesias
       Isabel Iglesias
    • Refuerzos Educativos  Marian Hernandez
       Amaia Urresti
    • Refuerzo Lingüistico  Danel Larrainzar
       Beatriz Muñoz
       Marian Hernandez
    • Auxiliares de Ed. Especial  Olatz Arruabarrena
       Amaia Muru
       Larraitz Echeverria
       Amaia Carazo
       Naiara Alonso
       Lierni Arozena
    • Fisioterapia  Oihane Mendiable
    • Logopedia  Itziar Barrutia